والواشر روشنایی برای زندگی

والواشر روشنایی برای زندگی

نورپردازی نمای داخلی و خارجی ساختمان نقش تاثیرگذاری در زیبایی و ظاهر ساختمان دارد. بطوریکه، به جلوه کشیدن هنر معماری که در طراحی و ساخت و سازهای ساختمان ها بکار گرفته شده است، نیازمند نورپردازی حرفه ای میباشد که تمام جزییات و معماری سطوح ظاهری بنا را بیش تر از پیش به تصویر کشد. لذا، استفاده از تجهیزات روشنایی با کیفیت ، این زیبایی را دوچندان میکند. والواشر از جمله محصولات روشنایی است که امروزه در نورپردازی نمای ساختمان بصورت وسیع استفاده میشود. اما در انتخاب والواشرها باید دقت کنیم که چه نوع وال واشری خریداری می کنیم!

 وال واشرها چون در نمای ساختمان مورد استفاده قرار میگیرند، بنابراین در معرض تابش نور آفتاب، باران و سایر عوامل محیطی میباشند. سوالی که اینجا مطرح می شود این است که چه نوع وال واشری خریداری کنیم؟ والواشر خوب چه ویژگیهایی دارد؟ والواشر با کیفیت را از کجا تهیه کنیم؟ علاوه بر این موارد، قیمت وال واشر نیز در انتخاب ما تاثیرگذار است. بطوریکه، خرید عمده والواشر میتواند در کاهش هزینه ها موثر باشد.

شناسایی والواشر

گروه صنعتی طیف الکترونیک تولید کننده والواشر صنعتی و خانگی با بهترین کیفیت در ایران میباشد. وال واشرهای طیف الکترونیک از لحاظ مقاوم بودن در برابر آب، شدت گرما و سایر عوامل محیطی توسط کارشناسان کنترل کیفیت بصورت ویژه تست میشوند. شما میتوانید در ویدئو والواشر طیف الکترونیک مراحل تست مقاوم بودن والواشر در برابر آب را مشاهده کنید. همچنین با مراجعه به شرکت طیف الکترونیک از نمونه کارهای ما دیدن فرمایید.

طیف الکترونیک با هدف جلب رضایت مشتری محصولات روشنایی وال واشر، چراغ دفنی، چمنی،پرژکتور، چراغ خیابانی ، چراغ استخری و دکوراتیو را بصورت عمده بفروش می رساند. شما میتوانید با خرید محصولات وال واشر طیف الکترونیک علاوه بر زیبایی که به ساختمانتان میدهید، از مشتریان دائم ما باشید و از سایر خدمات ویژه ما بهره مند شوید.

شما میتوانید جهت کسب اطلاعات در مورد هر یک از عناوین زیر به مقالات طیف الکترونیک مراجعه فرمایید.

وال واشر خطی

وال واشر ال ای دی

وال واشر رشد گیاه

وال واشر دفنی

وال واشر پرچمی

قیمت وال واشر

قاب وال واشر

لامپ وال واشر

آموزش ساخت وال واشر

وال واشر پرچمی

والواشر دی ام ایکس

وال واشر نما

۱۳۹۷/۴/۲۰ ۲۲:۲۳:۳۴ تیر ۱۴ام, ۱۳۹۷|
error: Content is protected !!